Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 25.02.2021 18:43
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 25.02.2021 20:38
ABONE OL

Şimdi de Selçuk Özdağ'dan erken seçim çağrısı geldi! ABD güdümündeki muhalefet ve terör, senkronize hareket ediyor...

Yönünü özellikle Atlantik ötesine çevirmiş, CHP - - 'nin küçük ortaklarından Türkiye'nin istikrarını bozmaya dönük farklı sesler gelmeye devam ediyor. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, erken seçim çağrısında bulunarak, "Erdoğan ve Bahçeli'ye sesleniyorum, daha fazla kendinizi, kalbinizi yormayın. Gelin, Türkiye'yi bir seçime götürün." ifadelerini kullandı. Yoldaş medya, PKK, CHP, İYİ Parti, ve diğerlerinin Türkiye'yi erken seçime götürme gayretinin özellikle "Erdoğan'sız Türkiye"ye dönük bir Batı projesi olduğu biliniyor.

Muhalefetten yine bir erken seçim çağrısı

Selçuk Özdağ, Kırıkkale'de partisinin Keskin 1. Olağan İlçe Kongresi'nde ABD'nin sinsi stratejilerini dillendirmeye devam etti.

ESKİ TÜRKİYE'NİN SİYASİ FİGÜRLERİ ÜZERİNDEN SÖYLEMLERİNİ OLUMLAMAYA KALKTI

Bu ülkede Süleyman Demirel'e, Mesut Yılmaz'a yumruk atıldığını ifade eden Özdağ, şöyle konuştu:

"Bülent Ecevit'e yumruk atılmadı mı, kurşunlanmadı mı Kars'ta? Aynı şekilde Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atılmadı mı, kurşunlanmadı mı? İnönü'ye yapılmadı mı? Ankara'nın göbeğinde bana da yaptılar. Arkamdan saldırdılar. Onlar olmayacak ama Selçuk Özdağ olacak arkadaşlar. Benim fikirlerim yaşayacak. Beni öldürebilirler, önemli değil. Bu dünyada nefeslerimiz sayılı."

Özdağ, bu yılın sonunda erken seçim olacağını savunarak, "Buradan Erdoğan ve Bahçeli'ye sesleniyorum, daha fazla kendinizi, kalbinizi yormayın. Lütfen daha fazla kendinizi ve ailenizi yormadan gelin, Türkiye'yi bir seçime götürün. Erken seçim hem sizin için iyidir hem Türkiye için iyidir." dedi.

ÜST AKLIN TASARLANMIŞ RASTLANTILARI

CHP, yoldaş medyası ve İYİ Parti'den de sıklıkla erken seçim çağrıları geliyor. PKK terör örgütünün nüvesi HDP etrafında kümelenen muhalefetin, 18 yıldır her seçimde yenilmesine rağmen erken seçim oluşturma gayreti akıllarda soru işaretleri bırakıyor.

   CHP'nin Başkan Erdoğan'a ve ailesine gelen yalan temelli saldırıları, PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi (KCK yürütme konseyi üyesi) Mustafa Karasu'nun, "Gara'da hükümeti devirmek için muhalefetin eline büyük bir fırsat geçti. Ama kullanamadılar" açıklamaları da bu tezgahın bir aracı olarak görülüyor.

   ABD'nin Türkiye üzerinde yeniden dizayn için kaos ve kargaşa temelli çalışmaları tepkilerin odağında...

   TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN