Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.09.2020 15:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.09.2020 15:27
ABONE OL

ABD'de ve Türkiye'ye alçak operasyon! kurguladı, yanlısı Tele-1 çanak tuttu

yanlısı medya, 'nün tetikçiliğini üstlenmeye devam ediyor. ABD'de FETÖ ile ilişkili olduğu bilinen bir haber sitesi, ile ilgili asılsız ve operasyonel bir habere imza attı. Belgesiz ve kanıtsız iddiaların yer aldığı haberi, firari FETÖ'cü 'in fonladığı Tele-1 anında manşetine taşıdı. İran konusunda ABD Başkanı Trump’a yüklenme görevini FETÖ’ye havale eden demokratlar, darbeci FETÖ ile işbirliği içerisinde bir yandan Trump'a oy kaybettirme peşine düşerken, öte yandan hükümetimizi hedef alıyor. Operasyonun kaynağı olan sitenin sıkça Demokrat aday lehine haberler yapması dikkat çekiyor.

FETÖ'den ABD'de Halkbank'a alçak operasyon!

ABD'de darbeci ile yakınlığıyla bilinen bir haber sitesi, ' ve onun kuryesi olduğu iddia edilen 'ın fotoğraflarını paylaşarak, "Karahan konuştu" başlığıyla haber yayınladı.

İddiaya göre sözde kurye Adem Karahan, Reza Zarrab'ın kendisine "korkacak hiçbir şey olmadığını" söylediğini vurgulayarak, "Hükümet de bu işin içinde" dediğini belirtti.

İftira ve karalamalarla dolu haberde, "Bakan Albayrak, Zarrab'a banka hesabı açtırdı" şeklinde algı ve operasyon kokan ifadelere yer verildi.TELE-1 FETÖ'NÜN TETİKÇİLİĞİNE SOYUNDU
yanlısı haberleriyle bilinen Tele-1, darbeci terör örgütü FETÖ'nün tetikçiliğine soyundu. ABD merkezli operasyona çanak tutan Tele-1, "Zarrab'ın kuryesi konuştu: Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Zarrab'a banka hesabı açtırdı" başlıklı haberinde asılsız iddiaların Türkiye'deki sözcülüğünü yaptı.


KANALIN KAYNAĞI FETÖ'DEN
'ın sahipliğindeki Tele 1'in finans kaynağına ilişkin tartışmalar gündemi meşgul etmişti. Yanardağ'ın eski patronu CHP'li Durdu Özpolat, "Tele 1'in kaynağı benden çaldığın paralar mı yoksa Akın İpek'ten aldıkların mı?" diyerek kanalın kaynağındaki FETÖ ilişkisini gündeme getirmişti.HEDEFTE TRUMP DA VAR!
ABD'de FETÖ ile işbirliği içerisinde olan Demokratlar, İran konusunda ABD Başkanı Trump'a yüklenme görevini FETÖ'ye havale etmiş durumda.

Öyle ki darbeci FETÖ, kumpas dosyalarını hazırlayıp tetikçilik yapan ilgili haber sitelerine servis ediyor. Demokratların ve FETÖ'nün beslediği siteler, bir yandan Trump'ı hedef alırken, bir yandan da ülkemize operasyon çekiyorlar.


Tele 1'in kaynak göstererek sözde haberi alıntıladığı site, kendi ülkesinde 9.665.sırada bulunuyor. Sitenin trafiğinin birden yükseldiği görülüyor. Korsan yöntemlerle ancak bu sıraya çıkabilen sitenin güne düzenli olarak Demokrat aday haberleriyle başlaması dikkat çekiyor.