Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.01.2020 17:44
  • Son Güncelleme: 14.01.2020 21:21

ABD'de lüks içinde yaşıyordu... firarisi 'den 'li fakirlik numarası

'den ABD'ye kaçtıktan sonra kendisine lüks bir yaşam kuran Şükür, California eyaletinde 2018 yılında görüntülenmişti. Darbecilere ve Türkiye düşmanlarına arka çıkmaktan geri durmayan Şükür, yayınladığı son video ile şoförlüğüne başladığını duyurarak utanmadan duygu sömürüsü yapmaya kalkıştı.'ye yakınlığı ile bilinen ve 'de hakkında yakalama kararı bulunan firari , bir video yayınlayarak şoförü olduğunu duyurdu.

Türkiye'deki mal varlıklarına el konulan ve 2015 yılında ABD'ye kaçan Hakan Şükür'ün açtığı kafeyi batırınca Uber şoförlüğü ve kitap satıcılığı yaptığı görüldü.

FETÖ firarisi olarak ABD'de çeşitli işler yapan Hakan Şükür'ün ailesinin de mal varlıklarına el konulmuştu.LÜKS İÇİNDE YAŞARKEN UTANMADAN DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPTI
FETÖ'ye, darbeye, Türkiye düşmanlarına arka çıkmaktan geri durmayan Şükür, yayınladığı videoda 'ekmek parası' üzerinden duygu sömürüsü yapmaya kalkıştı.

HEP AYNI TAKTİK
Daha önce birçok FETÖ'cü de Şükür gibi Uber şoförü olduğunu duyurmuş ve görüntüleri kasıtlı olarak servis ederek/ettirerek kendine acındırmaya çalışmıştı.

LÜKS İÇİNDE YAŞIYORDU
Türkiye'den ABD'ye kaçtıktan sonra kendisine lüks bir yaşam kuran Şükür, California eyaletinde 2018 yılında AA tarafından görüntülenmişti. O dönem ailesiyle ikamet ettiği evinin bedelinin bölgedeki emlak değerleme sitelerine göre 3 milyon dolar olduğu, Şükür'ün aylık 6 bin 850 dolar kira ile söz konusu evde oturduğu açık kaynaklardan tespit edilmişti.

3 milyon dolarlık evinin yanı sıra lüks arabalara düşkünlüğü dikkati çeken Şükür, evi ve işlettiği mekanının önünde beyaz renkli son model cipler ve binek aracıyla görüntülenmişti. Şükür'ün, AA tarafından görüntülendikten sonra California'nın başka bir bölgesine taşınmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.