Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.12.2019 17:52
  • Son Güncelleme: 04.12.2019 18:32

ve birbirine girdi: "Omurgasızlara bakıp eğleniyoruz"

ve ’li milletvekillerinin onayıyla geçen ler ile ilgili yasa Başkan Erdoğan tarafından veto edilince yandaşı yazarlar birbirine girdii. , bugünkü köşesinde ’e atıfta bulunarak "eğlensin gençler" ifadelerini kullandı. Özdil ise Yalçın'ın açıklamalarına 'Omurgasız' diyerek cevap verdi.

Yılmaz Özdil ve Soner Yalçın birbirine girdi

Sözcü yazarı hesabından yine aynı gazetede köşe yazarı olan için omurgasız ifadesini kullandı.

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil Twiiter hesabından yaptığı paylaşımda aynı gazetede yazan Soner Yalçın için omurgasız dedi.

Özdil'in o paylaşımı şöyle:

Soner Yalçın benim tweetimi köşesine alıp, isim vermeden "gençler eğleniyor" demiş, omurgasızların nasıl eğilip büküldüğünü görüp eğleniyoruz hakikaten...

İşte Soner Yalçın'ın yazısının ilgili kısmı:
Erdoğan sürpriz bir kararla 15 e filtre takılmasını erteleyen yasayı veto edip imzalamadı. Sosyal medyada hemen "geyik muhabbeti" başladı:

– " Genel Başkanı Erdoğan'ın onayladığı termik santral yasası, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından veto edildi."

Bu gibi yığınla espri yapıldı. Olabilir. Renktir. Gençler eğlensin!"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.