Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.10.2019 11:00
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 11:03

Milli gazeteci numarası yapan özüne döndü! Harekat hakkında skandal yazı!

’nin Fırat’ın doğusunda başlattığı ile ilgili Başkanı ’ın tehditlerine karşılık milli mesajlar yayınlayan Sözcü yazarı , terör seviciliğine devam ediyor. Türkiye’nin hemen her hamlesine karşı olan Özdil, harekatın amacının “’lı teröristleri Türkiye’ye getirip ABD’nin yükünü hafifletmek” olduğunu iddia etti.

Milli gazeteci numarası yapan Yılmaz Özdil özüne döndü! Harekat hakkında skandal yazı!

, sınırındaki terör koridorunu engellemek ve güvenli bölge oluşturmak maksadıyla, 'deki terör gruplarına yönelik Barış Planı Harekatı'nı başlattı. Harekatın başlamasına günler kala, Başkanı Twitter hesabından paylaştığı mesajla Türkiye'yi tehdit etti.

Sözcü'nün bozuk ağızlı kalemşörü , ABD'nin skandal tehdidinin ardından Türkiye'nin yanında yer alan bir mesaj paylaştı. "Başka Türkiye yok... Dik dur, eğilme, yanındayız. Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye." ifadesini kullanan Özdil, ilk kez milli duruş sergileyerek ezber bozmuştu.

ÖZÜNE DÖNDÜ!
Özdil, iktidarı döneminde terör örgütü 'a destek verildiğini, teröristlerin serbest bırakıldığnı iddia etti. ABD'nin DEAŞ'lıları hapsetmek için para harcamak istemediğini, Türk askerinin masraflarının daha ucuz olduğunu ve bu yüzde teröristleri Türkiye'nin alacağını ima eden Özdil, özüne dönerek harekatın amacını saptırdı!..

"Amerikan askerleriyle IŞİD'e gardiyanlık yapmak, pahalı geliyor. Biz ucuzuz." diyen Özdil, "Terörle mücadele için elbette devletimizin yanındayız ama… Gayet açık görülüyor ki, için gitmiyoruz. Amerikan vatandaşlarının vergi yükünü hafifletmek için gidiyoruz." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

Yusuf özdemir Yusuf özdemir

Olurumu şapdan şeker cinsidir cinsine çeker

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır8
cevapla 10.10.2019 22:02
ahmet ahmet

Bu ülkede çok fazla Türk düşmanı yabancı var. ermenisi yahudisi rumu yunanı dolu. Yunanı egeye döktük derlerken acaba döküldü zannedilenler şehiremi saklandılar. Ermenistan parlemantosunda hiç Türk varmı. Bizde, hemde üst seviyede kaç tane onlardan var. Bunlar liderliğe oynuyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır3
cevapla 10.10.2019 15:49
VATANDAŞ VATANDAŞ

BU GİBİLERİN TAMAMI millet, vatan, bayrak için DEĞİL Menfaat,Vatan Hainliği ve Çıkarları için milleti de , vatanı da, bayrağı da SATARLAR.Çünkü SATILMIŞ menfaatperestlerdir bunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 10.10.2019 15:13
aydar aydar

Doğru değil mi vatan hainleri hepiniz cehennemliksiniz. Türk halkı sizi elbet cezalandıracak köpek soyları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 10.10.2019 12:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.