Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.09.2019 16:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.09.2019 17:03
ABONE OL

Cumhurbaşkanlığı'ndan ve İYİ Parti'nin ile görüşmesine tepki!

ve İYİ Parti'nin 'da bir otelde yetkilileriyle yaptığı gizli görüşmeye tepki gösteren , "Hala manda sistemine özenenler varsa buyursunlar gitsinler görüşsünler çözümü öyle görüyorlarsa. Türk milleti buna asla müsaade etmez." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı'ndan CHP ve İYİ Parti'nin IMF ile görüşmesine tepki!

Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz'ın 'daki bir otelde yetkilileriyle gizli görüşmesine bir tepki de Cumhurbaşkanlığı'ndan geldi.

konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Hala manda sistemine özenenler varsa buyursunlar gitsinler görüşsünler çözümü öyle görüyorlarsa. Türk milleti buna asla müsaade etmez."

Adana'daki terör saldırısıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Oktay, "4 güvenlik görevlimiz ve 12 sivil vatandaşımız taburcu edilmiş durumda. Hastanede vatandaşımız ve güvenlik görevlimiz kalmadı." dedi.

NE OLMUŞTU?
Hükümeti 'IMF ile anlaştı' iddialarıyla suçlayan muhalefet partilerinin milletvekillerinin gizlice IMF yetkilileriyle buluştuğu ortaya çıkmıştı.

Ankara Hilton Otel'de yapılan toplantıya katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ve Eski Merkez Bankası Başkanı ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz'ın dikkat çekmemek için farklı kapılardan giriş yaptığı görülmüştü.

IMF heyetinin görüşme programları önceden Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bildirilirken, Faik Öztrak ve Durmuş Yılmaz ile yapılan görüşme bildirilmemişti.

IMF HEYETİNDE KİMLER VAR?
Peki görüşmede kimler var? Sayalım: Poul Thomsen (IMF Avrupa Birimi Direktörü), Donal McGettigan (IMF Türkiye Masası Şefi), Ben Kelmason (IMF Türkiye Yerleşik Temsilcisi), Vincenzo Guzzo (IMF Uzmanı), Alex Culiuc (IMF Uzmanı), Brett Rayner (IMF Uzmanı), Sn. John Hooley (IMF Uzmanı), Jochen Andritzky (IMF Uzmanı), Mike Moore (IMF Uzmanı), Recai Cecen (Yerleşik Temsilcilik Ofisi-Kıdemli Ekonomist) ve İpek Akçayoz (Yerleşik Temsilcilik Ofisi-Ekonomist). (Aydınlık).

kalan karakter 1000

dedi kodu dedi kodu

iktidara gelmek için para lazım eylemler kışkırtma anarşi için iktidar olursak zaten köleniz olazağız manda olacağız 20 milyar dolar borç alacağız söz şimdiden 3-5 milyar dolar seçimlere kadar verin 20 milyar alacağımız borç hanesinden düşersiniz demişlerdir anlaşmışlardır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.09.2019 23:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.