Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.09.2019 21:04
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 21:04

Başkan Erdoğan hesabından duyurdu! "Yarın 'te olacağım..."

Başkan , hesabından 'i ziyaret edeceğini duyurdu. Erdoğan paylaşımında "'nin en yeni örneklerinin sergilendiği, geleceğin güçlü 'si için hayalleri olan gençlerimizin ilham kaynağı Teknofest'te olacağım." ifadelerine yer verdi.

Başkan Erdoğan duyurdu! Yarın...
'nin en büyük teknoloji etkinliği Havacılık, ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST İstanbul), Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde 'nda düzenleniyor. Festivalin dördüncü günü geride kalırken Başkan Erdoğan, hesabı üzerinden Teknofest'i ziyaret edeceğini duyurdu.

Erdoğan paylaşımında "'nin en yeni örneklerinin sergilendiği, geleceğin güçlü Türkiye'si için hayalleri olan gençlerimizin ilham kaynağı Teknofest'te olacağım." ifadelerine yer verdi.

İşte Başkan 'ın o paylaşımı...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.