Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.08.2019 21:50
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 22:03

Başkan Göksu, tarafından işten çıkarılan işçileri ziyaret etti

lerden önce oy kaygısıyla işçilere dokunmayacağız diyen 'li belediye başkanları koltuğu oturduktan sonra vaatler yalan oldu! Haklarını arayan () iştirakleri İSPARK, İSTAÇ, BELTUR ve İSTGÜVEN şirketlerinde çalışırken işten çıkarılan bir grup işçi belediye önünde beklemeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB şirketlerinden işten atılan işçileri ziyaret etti.

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu koltuğa oturur oturmaz işçinin ekmeğine göz dikti. 2017'de Ankara'dan sözde 'Adalet Yürüyüşü'ne başlayan ve Maltepe'de sonlandıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim öncesi oy almak için 'kimse işten çıkarılmayacak' diye verdiği namus sözünü çok çabuk unuttu.

kalan karakter 1000

osman osman

ekoyalan. kemoyalan. hep yalan hep yalan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.08.2019 11:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.