Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.08.2019 23:30
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 01:06

'nun işçi kıyımı sürüyor! 'de , İSTAÇ, BELTUR ve İSTGÜVEN'den toplam 1310 kişi işsiz kaldı

lerden önce oy kaygısıyla işçilere dokunmayacağız diyen 'li belediye başkanları koltuğu oturduktan sonra vaatler yalan oldu! Haklarını arayan () iştirakleri , İSTAÇ, BELTUR ve İSTGÜVEN şirketlerinde çalışırken işten çıkarılan bir grup işçi belediye önünde beklemeye devam ediyor. İşçiler CHP Genel Başkanı ve İBB Başkanı 'nun işçi çıkarımı yapılmayacağı yönündeki sözlerini hatırlattı. Ekrem İmamoğlu'nun koltuğa oturduktan sonra içten çıkardığı işçi sayısının ise toplam bin 310 olduğu ortaya çıktı.

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu koltuğa oturur oturmaz işçinin ekmeğine göz dikti. 2017'de Ankara'dan sözde 'Adalet Yürüyüşü'ne başlayan ve Maltepe'de sonlandıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim öncesi oy almak için 'kimse işten çıkarılmayacak' diye verdiği namus sözünü çok çabuk unuttu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.