Bugünkü
Takvim

’nda taşkınlık çıkartarak görevliye hakaret eden , Twitter’dan özür diledi

’nda , uçağı rötar yapınca, görevliye ağır hakaretler etti. Büyük tepki çekti. Twitter’dan özür diledi: Bana ders oldu. İyi bir insan olacağım.

Uçağı rötar yapan bir kadın, görevliye saldırdı. O anlar dan yayınlandı. Olay geçtiğimiz günlerde 'nda yaşandı. Reklamcı Funda Esenç, uçağının rötar yaptığını öğrenince öfkelendi. Hiçbir suçu olmayan personeli T.S'ye küfürler etti. Sosyal medyada yayınlanan olay büyük tepki çekti. Havayolu şirketinin biletini iptal ettiği ve kara listeye aldığı kadın, sosyal medya hesaplarını kapatıp ortadan kayboldu. T.S. ise savcılığa giderek şikayetçi oldu. , daha sonra twitter'dan açıklama yaptı.

Şunları yazdı: "Yaptığım hareket kabul edilemez ve affedilemez niteliktedir. Bu bana büyük bir ders oldu. Bundan sonra hayatımda daha iyi bir insan olacağıma söz veriyorum. Tuğçe kardeşimden bin kez özür dilerim. Hukuki süreçte cezam ne ise kabulümdür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Funda Esenç, Yer Hizmetleri personeli T.S'ye saldırdı. Ağza alınmayacak sözler sarf etti. O anları başka bir yolcu cep telefonuna kaydetti. Daha sonra ise sosyal medyadan yayınladı.

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

KATRANI KAYNATSAN OLUR MU ŞEKER..... …..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.04.2019 10:21
TC TC

ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR. AYNI ŞEYİ GENE YAPARSIN BU GENLERİNDE VAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.04.2019 09:43
osman osman

Lağımdaki pislikden parfüm olmaz. Sen neysen osun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.04.2019 09:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.