Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 02.04.2019 11:09
  • Son Güncelleme: 02.04.2019 12:03

'un 39 ilçesinde oy sayım sonuçlarına itiraz edecek!

, 'un 39 ilçesinin tamamında lerinde kullanılan oyların sayımında usulsüzlükler yapıldığı gerekçesi ile itiraz edeceğini açıkladı. AK Parti, Ankara'da da sonuçlara itiraz edileceğini duyurmuştu.

, 'un tüm ilçelerinde sonucuna itiraz etme kararı aldı. AK Parti, İstanbul'un 39 ilçesinin tamamında seçimlerinde kullanılan oyların sayımında usulsüzlükler yapıldığı gerekçesi ile itiraz edeceğini açıkladı.

BELGELERİ KAMUOYU İLE PAYLAŞTI
31 Mart seçimleri sona erdi, YSK geçici sonuçları açıkladı. İstanbul en çok konuşulan il oldu. AK Parti seçim sandıklarında usulsüzlük yapıldığını duyurdu ve belgeleri kamuoyu ile paylaştı.

AK PARTİ İSTANBUL'UN TÜM İLÇELERİNDE İTİRAZ EDECEK
YSK seçim sonuçlarına itiraz için bugün saat 15:00'a dikkat çekti ve bu saatten sonra yapılacak itirazların dikkate alınmayacağını duyurdu. Bunun üzerine AK Parti'de son dakika gelişmesi yaşandı İstanbul'un 39 ilçesinden de sayımlara itiraz edileceği açıklandı.

kalan karakter 1000

Temel Bey, Temel Bey,

Bu hilekarlık AK PARTİ, ÜLKEMİZ ve AK PARTİYE oy verenler için çok ama çok ağır bir durum.Sadece İstanbul,Ankara değil tüm illerde yeniden güvenilir kişilerce sayım yapılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.04.2019 14:57
Temel Bey Temel Bey

Şu anda TV de Sayın Binalı Yıldırım çok sayıda oy almasına rağmen,sıfır oy yansıtıldığını dinliyorum.Sadece İstanbulun her ilçesinde değil,Türkiyenin her ilinde yeniden sayım yapılmalı.Güvenilir kişilerce yapılmalı.AK PARTİ ve Binalı Beyin kazanmaması için her türlü cadalozluk yapılmış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.04.2019 14:21
olması gereken olması gereken

hayırlı olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.04.2019 13:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.