Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.07.2018 15:04
  • Son Güncelleme: 06.07.2018 15:21

- ilişkisini reddeden İnce'yi zora sokacak belgeler!

lerinde 'lilerin mitingine katılarak büyük destek verdiği 'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın terör örgütleriyle birliktelik eleştirisine yanıt geldi.

CHP-PKK ilişkisini reddeden İnce'yi zora sokacak belgeler!
Cumhurbaşkanı , İl Başkanları Toplantısı'nda bir konuşma yaptı. Burada yaptığı konuşmada 'ye bir takım eleştirilerde bulundu.ERDOĞAN ELEŞTİRDİ
Erdoğan, CHP'nin teör örgütleri ve uzatılarıyla yaptığı iş birliğine dikkat çekerek uyarılarda bulundu. Erdoğan'ın açıklamalarına , sosyal medya hesabından yanıt verdi."CHP VE TERÖR ÖRGÜTLERİ ARASINDA UTANMADAN BAĞLANTI KURUYORSUN"
İnce paylaşımında şunları dile getirdi: "Sayın Erdoğan; CHP ve terör örgütleri arasında utanmadan bağlantı kuruyorsun. Devleti sen yönetiyorsun, istihbarat, güvenlik, devletin tüm kurumları senin elinde. Elinde bilgi/belge varsa çık açıkla. Yoksa tarihin en büyük yalancısı ve iftiracısı olursun."HDP'LİLER İNCE MİTİNGİNDE
Oysa Muharrem İnce, terör örgütü 'nın siyasi uzantısı olan 'lilerin lerinde bağrına bastığı isimdi. Öyle ki; HDP'liler kendi partilerinin bayraklarıyla İnce'nin mitingine katılıyordu.

Bu süreçte Muharrem İnce'de "Kürt sorununu çözeceğim" diyerek HDP'lilere umut dağıtıyordu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.