Bugünkü
Takvim

Adaletin bu mu dünya!

Darp edilerek kalp krizi geçirip can veren 'nin komutanı, 198 liralık para cezası ile kurtuldu

Adaletin bu mu dünya!
'da vatani görevini yaptığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden 'nin ölümüyle ilgili dava 7 yılda sonuçlandı. Terli'yi darp edih kalp krizini tetiklediği öne sürülen komutanına 1 yıl 8 ay hapis cezası verilirken, bu ceza da 198 TL paraya çevrildi.

'OLAYI ÖRTBAS EDİYORLAR'
Yargıtay'ın onadığı karara isyan eden aile, yeniden hukuk mücadelesine hazırlanıyor. Evladının ardından gözyaşı döken Hatice Terli, "Adaletin bu mu dünya?" diye sorarken, "Sapasağlam, ellerine kınalayarak peygamber ocağına yolladım. Sonu böyle mi olacaktı" diye haykırdı. Baba Tarık Terli de, oğlunun askerdeki arkadaşlarının şahit olduğu olayın örtbas edildiğini, suçluların cezasını çekmesini istedi.

kalan karakter 1000

ahu ahu

al işte gelde isyan etme biz çocuklarımızı o komutan denen kişiler dövsün öldürsün diyemi büyütüp askere gönderiyoruz asla ve asla kabul edilemez üstelik hiç ceza almasın ben bu devlete yargıya askeryeye nasıl güvenim olur allah ailesine sabır versin ama işin peşini bırakmasınlar ama sonuç hep aynı hiiiiiiiiiiç.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 09.05.2013 11:48
SABIR VERSİN SABIR VERSİN

ALLAH AİLESİNE SABIR VERSİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.05.2013 09:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.