Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.01.2020 09:31
  • Son Güncelleme: 15.01.2020 09:31

15 , ve konut - taşıt - ihtiyaç kredi oranları indirimi! , 0.95 kredi veren lar hangileri oldu?

, 0.95 kredi veren lar hangisi? konut kredisi oranlarını 0.79'a düşüren ilk kamu bankası oldu! Vakıfbank şubelerinden başlanan 0.79 konut kredisi başvuruları için Vakıfbank web sitesi üzerinde kampanya yayınlandı. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte güncel kredi faizleri ve konut faizlerinin ne zaman düşürüleceği merak edilmeye başlandı. Peki, , , YapıKredi, Akbank, Garanti BBVA kredi faiz oranı ne kadar oldu? İşte güncel faiz oranları... Konut kredisi kısa sürede birikim yapmadan ev sahibi olmak için en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Konut kredisi sayesinde çok fazla kişi ev sahibi olmuştur.

0.79, 0.95 kredi veren bankalar hangileri oldu? Kredide indirim...

0.79, 0.95 kredi veren bankalar hangisi? Sorusu şu sıralarda oldukça popüler vatandaşlar doğal olarak en uygun kredi veren bankaları araştırıyor. Bu bağlamda 3 büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut - taşıt - ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sayfamızda listeledik. Vakıfbank, kamu bankaları içerisinde 0.79 faizle 180 ay konut kredisi veren ilk banka oldu. Daha sonra onu Ziraat Bankası ve Halkbank takip etti. 0.79 faizli konut kredisi başvuruları, bankaların şubelerine yapılacak. Yaşadığınız il sınırları içerisinde yer alan herhangi bir banka şubesi aracılığı ile 0.79 faizli konut kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.