Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 10.12.2019 09:25
  • Son Güncelleme: 18.12.2019 16:51

10 Aralık konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi güncel oranlar (tüm lar)

Kredi lerindeki indirimler piyasaya da çok olumlu yansıdı. Özellikle taşıt ve faiz oranlarındaki düşüşlerin sağladığı canlılık araç ve konut satışlarında büyük artışları da beraberinde getirdi. Faiz oranlarındaki düşüşün sürüp sürmeyeceği de konut ve otomobil almaya düşünenler tarafından araştırılıyor.

10 Aralık konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi güncel oranlar tüm bankalar

Kredi faiz oranları her daim vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu bağlamda konut, araç ve ihtiyaç kredisinde faiz oranları düşürüldü.
Faiz indirimleri neticesinde piyasada oluşan olumlu havadan hem satıcılar hem de alıcılar memnun durumda. Peki, kredi faizleri daha da düşer mi?

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.