Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.12.2019 09:18
  • Son Güncelleme: 15.12.2019 16:44

düştü! 0,69 fırsatı geldi mi? İşte kredi faiz oranları

Türkiye'nin en çok şubeye sahip bankası ; konut, taşıt, ihtiyaç ve esnaf kredilerinde kampanyalar düzenliyor. Yüzde 0,99 oranlarından başlayan cazip koşullu Ziraat kredi başvurusu ve hesaplaması hakkındaki tüm detayları haberimizde hazırladık.

Faiz düştü! Ziraat Bankası kredi faiz oranı yenilendi!

Ziraat Bankası yeni kredi paketlerini açıklayacak ancak Merkez Bankası tarafından yapılan ikinci faiz indiriminden sonra Ziraat Bankası bu faiz oranını düşürmedi. Beklenen faiz indirimi müjdesi yerine Ziraat Bankası'ndan kampanya güncellemesi geldi. Peki Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi yapacak mı? İhtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar olacak?

KONUT KREDİSİ İÇİN 0,69 MÜJDESİ GELDİ Mİ?

Birikimi olmayan ya da yeterli birikimi olmayanlar müşteriler için satın alınacak evin teminat olarak gösterilmesi koşuluyla verilen uygun faizli konut kredisidir. 36 aydan 180 aya kadar vade seçeneği mevcuttur. Ziraat Bankasının Konut Kredisi faiz oranı %0.99'dur. Konut Kredisinin özellikleri şunlardır: Satın alınacak konutun değerinin %80'ine kadar kredi alınabilir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.