Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.12.2019 09:15
  • Son Güncelleme: 15.12.2019 12:45

, , , ve çıktı mı? 9 Aralık Meclis gündemi!

ne zaman çıkacak kimleri kapsayacak araştırması yaklaşık 1.6 milyon emekli ve memurun gündeminde. Öğretmen, polis, hemşire ve din görevlisi olmak üzere 1,6 milyon memur ile memur emeklilerinin yakından takip ettiği 3600 ek gösterge düzenlemesi ile ilgili son gelişmeleri sizler için derledik. Ek gösterge artışı hem maaşları hem emekli ikramiyesini hem de emekli maaşını artıracak.

EYT, Af, Nafaka, Taşeron ve ek gösterge çıktı mı? 9 Aralık Meclis gündemi!

Bu kapsamda bazı suçların infaz indirimi kapsamı dışında kalması görüşü benimsendi. 3600 ek gösterge çıkarsa ise hem maaşları hem emekli ikramiyesini hem de emekli maaşını artıracak. Bu anlamda af, nafaka, EYT, taşeron işçi, 3600 ek gösterge ve kıdem tazminatı ile ilgili son gelişmelere haberimizde yer veriyoruz. Peki, 3600 ek gösterge, genel af yasası ne zaman çıkacak? İşte 9 Aralık af yasası ve 3600 ek göstergede son durum...

9 ARALIK MECLİS GÜNDEMİ

Basın Toplantısı 11:30

Sn. Hakkı Saruhan OLUÇ - HDP Grup Başkan...

Basın Toplantısı 13:30

Sn. Haydar AKAR - CHP KOCAELİ Milletveki...

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.