Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.11.2019 09:37
  • Son Güncelleme: 26.11.2019 17:05

ye ek ödeme ile yapılacak mı? Son gelişme

lerin gündeminde tediye ödemeleri ve 2020 yılı Ocak ayı oranları araştırılıyor. 4/D'li İşçilerin bu ödemelerin dışında asıl beklentisi ise maaş zammı uzun zamandır maaşlarına zam yapılmasını bekleyen taşeron işçiler, 2020 yılında iyi bir oranda zam bekliyorlar.

Taşeron işçiye ek ödeme ile ne kadar zam yapılacak?

Taşeron İşçi - Taşeron işçilerin tediye ikramiyesi ödemeleri ile maaşlarına zam oranı, işçiler için en önemli konu başlıkları. Bu kapsamda Aralık ayrında tediye ikramiyesi ödemesi alacak olan taşeron işçiler maaş zammı oranını da bekliyorlar. Mahkeme tarafından verilen karar sonrası asgari ücretin fazlası şeklinde çalışan işçilerin maaşları yeni asgari ücret seviyesine çıkacak. Taşeron işçiler ile ilgili son gelişmeler takvim.com.tr'de

TAŞERON SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TAŞERON İŞÇİLERİN MAAŞ ZAMMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Taşeron işçilerin maaşlarına yapılacak zam öncesi yerel bir mahkeme tarafından alınan ücret kararı burada önemli bir nokta oluşturuyor. Mahkeme tarafından alınan kararda ücretin fazlası şeklinde çalışan işçilerin ücreti yeni asgari ücret düzeyine yükseltilecek.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.