Bugünkü
Takvim

'acil durum' ilan etti

Terminatör 'acil durum' ilan etti
19 milyar dolarlık bütçe açığı ile tehlike sinyalleri veren ABD'nin nde, , eyalet bütçesinin yasal tarihten 5 hafta geçmiş olmasına rağmen hâlâ yasalaşmamış olması nedeniyle mali acil durum ilan etti.

'' lakaplı Kaliforniya Valisi Schwarzenegger, "19 milyar dolarlık bütçe açığımız varken yürürlükte bir bütçemizin olmaması, Kaliforniya'yı her geçen gün mali çöküşe daha yaklaştırıyor" uyarısında bulunarak herkesi fedakarlık yapmaya çağırdı. Acil durum çerçevesinde onbinlerce kamu çalışanı her ayın 3 günü ücretsiz olarak izinli sayılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.