Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 25.03.2020 13:41
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.03.2020 14:24
ABONE OL

Son dakika: 'ta koronavirüs tespit edildi!

Son dakika haberi... İngiltere Kraliyet Ailesi'nde coronavirüs şoku yaşandı. Kraliçe Elizabeth'in oğlu 'ın coronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Semptomları göstermeye başlayan 71 yaşındaki Galler Prensi Charles'ın şu anda İskoçya'da bulunduğu ve kendi kendine evinde tecrit uyguladığı belirtiliyor.

Prens Charles'ta koronavirüs tespit edildi!

'ta yeni tip koronavirüs tespit edildi. Charles'ın eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın testinin negatif çıktığı bildirildi - Hükümetin ve doktorların tavsiyesi uyarınca Prens ve Düşesin İskoçya'da kendilerini tecrit ettiği belirtildi. İngiltere Veliaht Prensi Charles'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

Prens Charles'ın ofisinden yapılan açıklamada, 71 yaşındaki taht varisinin "hafif semptomlar gösterdiği, onun dışında sağlıklı olduğu ve son birkaç gündür evden çalıştığı" belirtildi.

Prensin eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın testinin negatif çıktığı bildirilen açıklamada, hükümetin ve doktorların tavsiyesi uyarınca, Prens ve Düşesin İskoçya'da kendilerini tecrit ettiği vurgulandı.

Açıklamada, Prensin, son haftalarda kamu görevini yerine getirirken çok sayıda görüşme yaptığı, dolayısıyla virüsü kimden kaptığının tespit edilmesinin mümkün olmadığı kaydedildi.

TEST SONUÇLARI POZİTİF ÇIKTI

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin veliaht prensi 71 yaşındaki Charles'ın, koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Korona testi pozitif çıkan Charles'ın, Kraliçe Elizabeth'le temas halinde olup olmadığına dair bilgi henüz paylaşılmadı.

KRALİÇE LONDRA'YI TERK ETMİŞTİ!

93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth, 19 Mart'ta Londra'yı terk ederek 35 kilometre uzaklıkta İngiliz kraliyet ailesinin daimi konutlarından biri olan Windsor Kalesi'ne gitmişti.

İngiliz basını, Kraliçenin Başbakan Boris Johnson'la yaptığı haftalık olağan görüşmelerini bir süre telefon üzerinden gerçekleştirilmesinin kararlaştırıldığını yazmıştı.

İngiltere Kamu Sağlığı Kurumunun açıklamasına göre, Kovid-19 kaynaklı ölüm sayısı dün 335'ten 422'ye çıkmış, vaka sayısı da 8 bin 77 olmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.