Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Erdoğan çılgın projeyi açıklayacak haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

ZAFER DEMİR ZAFER DEMİR // ANKARA

İSTANBUL'A TÜP GEÇİT YAPILIRSA HEM RAYLI SİSTEM HEM DE OTO YOL BİRLİKTE DÜŞÜNÜLEREK YAPILMALIDIR.ÇANAKKALE'YE DE BOĞAZ KÜPRÜSÜ YAPILMALI;ANCAK BU KÖPRÜDE HEM HIZLI TREN YOLU HEM DE OTOYOL BİRLİKTE YAPILMALIDIR.MALATYA DA HIZLI TREN AĞLARINA BAĞLANMALI BAŞTA SİVAS-MALATYA-ADANA-İSKENDERUN OLMAK ÜZERE MALATYA-SAMSUN,MALATYA-ELAZIĞ-DİYARBAKIR-BATMAN-KUTALAN,MALATYA-G.ANTEP-HALEP HIZLI TREN HATLARI 2014'E KADAR YAPILMALIDIR.HASANÇELEBİ KASABASI'NA DEMİR-ÇELİK FABRİKASI YAPILARAK BU FABRİKADA HIZLI TREN RAYLARI DA ÜRETİLMELİDİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2011 01:26
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR