Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

CHP, hainlere destek için mahkemeye koştu haberine yapılan yorumlar (19 yorum)

abbas b abbas b

bir insanın kanı bozuksa bozukdur. hainse her zaman haindir sezgin tanrıkulu mahmut tanal ermeni tohumu ama asıl bunları aday gösteren . kim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 28.03.2017 18:00
Adnan Adnan

pavey,tanal,tanrıkulu,selina bunlar mevcut chpkk sahipleri ve partiyi bunlar yönetiyor kasetlerin kemal sadece piyon.İnanın bunların mahkemeye gittiğini bile bilmiyordur.Bunlar kılıçtaroğlunun eline yalan listesini verirler git sen bunları bulduğun tüm trollere oku derler o trollerinde gerçeği araştırma ile alakaları olmadığı için dinleyip alkışlarlar daha sonra alayı yarım saat içinde yalanları ortaya çıkıp madara olurlar.Bu mahşerin dört atlısının terör örgütlerine ve özellikle bebek katili olanlarına büyük sempatileri vardır,hatta bebek katili esed,i bile makamında ziyaret edip tebrik etmişlerdir.Kısaca bu dörtlünün terörist seviciliği tescillidir.Arada bir tanal denilen şovmen LGBT,li kankalarının şovlarına samimi olarak katılmayı ihmal etmez.Çok merak ettiğim yakınlarındaki çocuklar,mahmut amca bu karışık insanlarla ne işin var,diye sorsa ne cevap verir?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.03.2017 17:32
kaayserili kaayserili

çıbanın Başı sezgin TANRIKULU Herzaman pkk yı destekledi pkk cenazelerine gitti ama asker polis şehit oldugunda sevindi pkk nın yan ürünüdür bunlar onun içinde bu halk bunlara pirim vermiyor Bu vatana hainlik yapan kim olursa olsun ALLAH Kahrı gazap etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 28.03.2017 16:33
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

nerede bir pislik var...bunlar oradalar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 28.03.2017 16:21
NAMLI NAMLI

NEREDE TÜRKİYYE KARŞI BİR EYLEM VARSA BUNLAR HEP EN ÖNDE DEĞİLMİ.DEVLETDEN MAAŞ ALIP DEVLETE HAİNLİK YAPIYORLAR.BİRGÜN YAPTIKLARININ CEZASINI ÇEKERLER İNŞALLAH.ONLARIN NE OLDUĞUNU HERKES ZATEN BİLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 28.03.2017 15:30
Mem Mem

Birlikte sallamaya gelmişlerdir. Pavey, Tanrıkulu başrolde. Biri HDPKK ile sallamaya çalışır, Diğeri durmadan Türkiye'yi Faşist avrupaya şikayet eder. Yine şaşırmadık...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.03.2017 15:16
yasar yasar

bunlar tescıllı terörıst bunlar ıcerdekındende haın her pıslıge sahıp cıkıyorlar her pıslıgın ıcındeler aldıkları para haram olsun gercı bunlar haram helal de bızmezlerya .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.03.2017 14:53
ABDÜLHAMİDHAN ABDÜLHAMİDHAN

kardeşiim bunlarıda tutuklayın içerde yer çok bunlar hep dış güçler nederse bunlar türkiyede havlıyo pkk pyd geziciler anarşitler esad rejimi ne varsa hep bunlar çıkıyo ortaya

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.03.2017 13:49
fatisultan23 fatisultan23

Bu pislikleri Meclise sokmayınız, aldıkları maaş haram olsun, pis teröristler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 28.03.2017 13:42
fatisultan23 fatisultan23

Arkadaş bu nasıl bir iş bu şerefsiz hainler kalkıp pkk lı teröristleri ve fetö pisliğini savunuyorlar, sonrada çıkıp halkı kandırarak Cumhuriyetçiyiz diyorlar, nasıl olsa dümeni amerika ile almanyaya bağlamışlar, Tabii ki Gerçek Türk olanlar asla bunlara inanmazlar, bu pis chpkk lıların Allah kahretsin lanet olsun size pislikler, pis teröristler, boşuna çırpınmayınız sonunuz EVET ile bitecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.03.2017 13:41
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR