Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Son dakika haberi: Manisa merkezli 5.4 şiddetinde bir deprem! haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

OSMANLI OSMANLI

ALLAH CC durup dururken kimseye azap etmez ,açın KURAN ı okuyun türkçesini ,milletler nasıl helak edilmiş ,bu devirde YÜCE ZAT dan korkan umursayan kalmadı pek , nankörler bol ,vatanına ihanet edenmi dersin ,vatanını birilerine peş keş çekenmi dersin ,bunca yatırımı eseri görmeyip ,gidip hiç bir şey yapmayan sadece bol bol vaad edenlere oy verenlermi dersin .eyy insan akıl nimetini neden kullanmazsın ,YARATICIYA itaatden yüz çevirirsin .kaderini aslında sen çiziyorsun ,lakin ALLAH zaman ve mekandan olmadığı için ,her şeyi biliyor ,neyin nasıl olacağını görüyor .sen yaratıcıya nasıl hesap sorup ,haksızlık yapıyorsun dersin ,O ZAT peygamberine bile torpil geçmez .HAKKIN ta kendisidir o.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2020 09:03
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR