Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Barış hayali haberine yapılan yorumlar (5 yorum)

Ebruli Ebruli

Başdöndürücü bir trafik var yazınızda.. şer ittifakılarına karşı Allah bizi her daim güçlü kılsın..Amin ..ne diyelim başka..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.01.2020 21:57
Doğruya doğru Doğruya doğru

Onların bir planı varsa Allah ın da elbette onlara karşı planları var.Allah ın izniyle kazdıkları kuyuya düşecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 21.01.2020 21:18
abdullah abdullah

Yani,it izi at izine karismis;kimin eli kimin cebinde belli degil...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 21.01.2020 17:40
Yalnız Yalnız

Çok yerinde bir tesbit

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır3
cevapla 21.01.2020 15:12
noname noname

Libya da BM kontrolunde barış olmayacak tabiii... O işin ayak diretme tarafı... İşi yine TÜRKİYE çözecek.... Libya halkı TÜRKİYE yi desteklediği sürece ve orada istediği sürece... Diğerleri kıçını yırtsa TÜrkiyesiz bir sonuca ulaşamayacak... Eskiden olsa kolaydı... Hemen bir ekip kurulur... İç satılıklar ayarlanır... Finansal kriz çıkar Birkaç bomba patlar Darbe olur kimse de karışmazdı... Batı için güzel günlerdi AMA O GUNLER GERİDE KALDI..... TÜRKİYE ESKI TÜRKIYE DEĞİL Turkiyedeki elverişli Elemanlara bakım kim olduklarını hemen belli ederler; -Libya da ne işimiz var CHP -Libyayı sömürmye mi gidiyoruz HDP -Lİbya iç politika malzemesi yapılıyor İP-SAADET

Aynı Görüşte misiniz?
evet172
hayır5
cevapla 21.01.2020 14:22
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR