Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Bakandan yerli otoya ilişkin iddialara cevap haberine yapılan yorumlar (8 yorum)

okur-yazar okur-yazar

Rahmetli Özdemir Sabancı'yı, sadece ve sadece Toyota'yı Türkiye'ye soktuğu için bugün bir büyük partimizin ne işse bir çok milletvekilinin polise karşı kalkan olduğu taşeron örgüte vurdurup katledenler de Devrim otomobilinin çalışmasını sabote edip o süreci durduranlar da aynı mihrakın goygoycusu ihanet şebekeleri. Ulan koskoca sn.bakan açıklama yapıyor gurur verici bir olayı duyuruyor prototiplerini gösteriyorlar yok efendim bunlar çakmaymış da taklitmiş de falan filan otomobil bu neye benzeyecek, tabi ki diğer otomobiller gibi dört tekerli belli boyutlarda olacak. bilinen yakıtlarla çalışacak. samimi eleştiri ve görüş sahiplerini tenzih ederek söylüyorum ki sadece hainlik, hazımsızlık ve devlet millet düşmanlığı duygusuyla bu yolda aksi fikir beyan edip de milletin ve bu güzel işe emek vermişlerin hevesini kırmaya, bir şekilde bu üretimi baltalamaya kastederek davrananlar için Allah topunuzun belasını versin şerefsizler. kazdığınız kuyulara, kurduğunuz tuzaklara düşesiniz inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.10.2015 00:55
selahaddin selahaddin

Yahu arkadaşlar bu yapılan şey neye benzeyecekti. Adamlar otomobil yapıyor yahu.. tabi ki 4 tekerlekli bir arabaya benzeyecekti... peki bunlar ne istiyor.. yani neye benzemesini istiyorlar...hıyara mı benzeyecekti. yemeniz. için....

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 14.10.2015 21:15
FAHRİ FAHRİ

elektrikli değilde borla çalışan araba yapılsaymış keşke, hem dışa bağımlılığımızda azalırdı, hem bor pazarını oluşturmuş olurduk.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.10.2015 19:02
Selahattin Selahattin

Bu cakma Turkler'den baska ne beklenir ki? hainlik, onlarin bas taci bir ozellikleridir!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır6
cevapla 14.10.2015 18:51
Akbas Akbas

Bunlar hem böyle idi iyi güzeli sevmezler hem karsi cikarlar siz ouyuncagini yapin üretin yapabiliyormusunuz .
Milliyetcilik böyle olur yerli üretim bos bos konusma ile milliyetcilik olunmuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 14.10.2015 16:54
öz.t. öz.t.

kopya diyen hain surulerine elektrikli yerli oto gelecek demek bugunki araclar ayni merkezde desayn ediliyor birbirine benzeye bilir muhim olan tumtasarimi yerli olmasi sarz istasyonlarini gunes enerji merkezi yapmak sart.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 14.10.2015 16:14
Selim Selim

Beyin bedava

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.10.2015 16:24
sb sb

sizde yapsaydınız da kopya yapsaydınız. Aşağılık insan sürüleri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 14.10.2015 15:32
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR