Vav TV İzle
  • 23 Aralık 2015, Çarşamba

Muhammet

Trabzonspor'un darmadağın olan bir yapısı var. Bu yapıyı yeniden ayağa kaldırmak ve inşa etmek kolay değil, evet! Hadi başardınız. Her şey çok güzel noktaya geldi, tamam! Lakin top, o üç direğin arasından geçecek. Bu olmadığı sürece ne kadar mücadele ederseniz edin, olmaz, olamaz! Hele şu kadro yapısıyla hiç mümkün değil. En iyi diye alınanlar paramparça olmuş yapıda futbolu unuttu, hiç umut etmedikleriniz parladı. Bir de artık son demlerini yaşayanların tatil yerine dönüştü. Haliyle Trabzon'a sadece sezonu değil, sezonları kurtaracak sistem lazım.
Zor günlerden çıkmanın tek yolu, ışık var ise oraya doğru yürümektir. Elinde güzel bir fırsat var. Avrupa'da yoksun. Ligdeki durumun belli. Seni batıya, daha batıya taşıyacak kupa kalmış. Onu da 'heder' etmenin macera aramanın anlamı nedir? Allah'tan takımda sonuca direkt etki edecek Mehmet, Erkan ve Marin gibi oyuncular vardı da kabustan uyandı Trabzonspor...
Sadi Hoca bize gösterdi ki Trabzonspor'un kendi evlatlarından da takıma katkı sağlayacaklar çıkıyor.
Bunlardan biri Muhammet.
Adıyla müstesna gecede, Trabzonspor'u galibiyete taşıdı.
Yeni yönetime de "aşağıyı ihmal etmeyin" mesajı gönderdi.
Öyle ya, bir tarafta yılda 2.5 milyon verdiğin N'doye diğer tarafta yılda 30 bin lira alan Muhammet! Hangisi kıymetli!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya
      SON DAKİKA