Bugünkü
Takvim
  • 17 Mart 2017, Cuma

Haçlı-Siyonist Birliği mi? Avrupa Birliği mi?

Avrupa Birliği mi? Haçlı, Siyonist Birliği mi? Haçlılar ve Siyonistler ittifak halindeler bir araya gelmişler adına Avrupa Birliği demişler. Ve savaşıyorlar. Bu dünyada bir Haçlı Savaşı yapılıyor. Türkler ve Müslümanlar ile savaşıyorlar. Bakınız, görünürde Türkler var. Ama aslında Avrupadaki bütün Müslümanlar zulüm altındalar ve bu savaşın hedefindedirler. Türkler Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir liderleri var olduğu ve onun sayesinde Türkiye Cumhuriyeti arkalarında olduğu için daha çok görünür haldeler.
Bu durumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da dünkü konuşmasında bizzat dile getirdi. Bu fakirin de daha evvel bu köşede paylaştığı gibi Haç ve Hilal savaşı bu... Aslında savaş bütün Müslümanlarla ve bütün dünyada.
Ortadoğu'da ve Müslümanların olduğu neredeyse her yerde kan, gözyaşı acı ve zulüm var. üstelik bu savaşta öyle hile ve fitne yöntemleri kullanıyorlar ki... Müslüman müslümanla güya Müslümanlık için savaşıyor...
Ölen Müslüman... Öldüren Müslüman.. Ellerini ovuşturan kim?..
Tabii ki Müslüman olmayan...

***
Hollanda ve Almanya ile mesaj da veriyorlar. Kime?Türkiyede'ki kripto FETÖ'cülere, mahkemelere çıkan FETÖ'cülere, cezaevindeki FETÖ'cülere.
Kuyruğunuzu dik tutun, 15 Temmuz'da başaramadınız; ama biz Türkiye'yi her alanda sıkıştırmaya devam ediyoruz.
Kıskaç operasyonuna devam ediyoruz.
Siz sağlam durun, gerektiğinde yeniden ayağa kalkın demenin de fotografı bu olanlar. Müneccim olmaya gerek yok. Nereye kaçtı hainler? Almanya, Hollanda, İsviçre,Belçika,İsveç, Danimarka, Avusturya.

***
Avrupalılar utanmasalar gelip referandumda HAYIR oyu kullanacaklar. Şunu artık ne olur görün ve farkedin lütfen!.. Türkiyedeki referandumun kampanyası neredeyse tüm dünyada yapılıyor. Hem dostlar hem de düşmanlar kampanyada görev alıyorlar. Gazetelerinde, televizyonlarında, sosyal medyalarında resmen HAYIR propogandası yayınları yapılıyor. Hatta hızlarını alamayıp Türkçe yayınlar hazırlıyorlar.

***
Her şey insanların gözünün önünde olurken, içimizden bazılarının Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve onu yöneten hükümeti suçlamalarını da hala dehşetle izliyorum!!.
Devleti temsil eden bakana, tam teçhizatlı otomatik silahlarla donatılmış özel tim elamanları ile adeta bir teröriste davranır gibi davranıyorlar.
Orada yaşayan ve bir çoğu Hollanda vatandaşı da olan insanlarımızı yerlerde sürüklüyorlar. Atlarla, itlerle o kardeşlerimize saldırıyorlar. Tam bir faşist Nazi olmuşlar, Gamalı Haçlı'lar senin insanlarına zulüm uyguluyorlar.
Buradaki bazıları: "Canım Türkiyenin de kabahati var" diyebiliyor.
Ulan hiç değilse bu olayda kendi memleketinden yana ol be!!!
İşte bunlar; adı bizden, soyadı bizden, cebinde Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı olup da kalbi bizden olmayan, ruhu bizden olmayan, aklı bizden olmayanlar.
İçimizdeki Haçlı'lar...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya