Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 09.01.2018 13:02
  • Son Güncelleme: 09.01.2018 13:33

Ünlü kahin 3. ının tarihini açıklamışSıradan bir maden arayıcısı, 3. Dünya Savaşı'nın çıkacağını söylese ve gelecekle ilgili kehanetlerde bulunsa ne kadar inanırdınız? Peki bu kehanetlerin doğru çıktığını görseniz tepkiniz ne olurdu? Kehanetlere inanın veya inanmayın Alois Irlmaier'ın gelecekle ilgili söyledikleri, siyasi durum ve dünyanın belli bölgelerindeki dini çatışmalar göz önüne alındığında, çok rahatsız edici geliyor. Peki Alois Irlmaier'ın kehanetleri ne kadar doğru olabilir. İlginç ve merak uyandıran Alois Irlmaier'ın kısa hikâyesine bir göz atalım.

kalan karakter 1000

maho maho

zavallı ahmak.geleceği Allah,tan başkası bilmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 09.01.2018 16:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.