Esra Erol, atv'nin yeni yaşını kutladı!

08.09.2017 19:18


9 Eylül 1993 yılında yayın hayatına başlayan atv, 24. yaşını dolduruyor. 24 yıldan beri imza attığı ilklerle, televizyon izleyicisinin tutkunu olduğu dizileriyle, reyting rekorları kıran programlarıyla atv, Türk televizyon tarihine damgasını vuran, pek çok ilke imza atan bir kanal oldu.

24 yaşına özel yaptırılan pasta bugün canlı yayında Esra Erol tarafından kesildi. Erol, "atv yarın 24. yaşını dolduruyor. Siz bu ekranı çok seviyorsunuz. Yayında, yapımda emeği geçen bu kanala bu markaya gönül vermiş olan kişilere, tüm yöneticilerime, program arkadaşlarıma, ekrandaki oyuncularımıza, yapım ekiplerine herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Ben 2009 yılında atv ailesine katıldım. Burası benim evim, burada olduğum için çok mutluyum. 34. yılı da yine beraber kutlayalım." diyerek pastayı kesti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.