"Zekeriya Öz derhal görevden el çektirilmeli"

07 Ocak 2014, Salı

A Haber’de yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset Savcı Zekeriya Öz’ün Ağaoğlu Şirketler Grubunca maliyeti karşılanan Dubai tatili tartışıldı. Programa katılan hukukçu Kezban Hatemi, HSYK’nın derhal soruşturma başlatarak, Savcı Zekeriya Öz’e görevden el çektirilmesi gerektiğini söyledi.


A Haber'de yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset Savcı Zekeriya Öz'ün Ağaoğlu Şirketler Grubunca maliyeti karşılanan Dubai tatili tartışıldı. Programa katılan hukukçu Kezban Hatemi, HSYK'nın derhal soruşturma başlatarak, Savcı Zekeriya Öz'e görevden el çektirilmesi gerektiğini söyledi.

kalan karakter 1000

engin engin

hükümetin yaptığı büyük hizmetleri baltalamaya çalışan zihniyeti vatana ihanetten yargılamak lazım..başbakanımız türkiyey yatırım yapıyor..istemeyen varsa çaker gider dış odaklarla yaşar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 08.01.2014 19:19
vatandaş vatandaş

Bu bir rüşvetse o kişinin birşeyleri görmezden gelmesi için verilmiş olması gerekirmez mi ? Ama savcı kişiler hakkında soruşturma açmış yani Savcı bey hem rüşvet almış hemde soruşturma mı başlatmış oluyor ? Hadi orayı da geçtik .eger bu bir rüşvetse ve almak suçsa .. rüşveti vermek ve buna aracılık etmek yasal mı oluyor ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.01.2014 18:58
ismael ismael

hsyk bu gün rüşveti kabül ediyor görünüyor savcı zekariya öz ün tatile çıkmasını ve masrafları bir iş adamının ben karşıladım diyorsa hsyk bunu soruşturmayıp sadece görev yerini değiştiriyorsa hukuk sistemi büyük bir yara almıştır yarın bir başka hakim ve savcıda aynı şekilde hareket ederse sakın şaşırmayın önü açıldımı kapamak zorlaşır zaten hakim ve savcılar hükümete karşı olumsuz tutum içindeler vicdanların sorgulanması gerekmektedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 07.01.2014 23:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.