Müge Anlı canlı yayınında sinir krizi geçirdi! Konya'daki cinayetle ilgili Büşra Büyükşen'in ifadesi ortaya çıktı! Katiller...

30.04.2019 14:49

Müge Anlı canlı yayında Konya'daki evlerinde öldürülen Büyükşen çiftinin olaydan sağ çıkan kızı Büşra Büyükşen'in ifadesini okudu. Türkiye'nin en güvenilir programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde stüdyoda gergin anlar yaşandı.Müge Anlı'nın kendisine yönelttiği sorular karşısında çelişkili ifadeler vermeye devam eden Büşra Büyükşen, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Konya'daki evlerinde, gözü önünde annesi Necla ve babası Metin Büyükşen'in​ öldürülmesiyle ilgili Büşra Büyükşen ne saklıyor? İşte 30 Nisan Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar!


kalan karakter 1000

recep recep

bu aileden korkulur ,sanki infaz ekibi gibiler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 30.04.2019 16:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.