Müge Anlı canlı yayınında katil olduğu iddia edilen Tuncer Ustael gözaltına alındı! 24 Aralık

24.12.2018 12:01

Müge Anlı canlı yayınına çıkan Tuncer Ustael gözaltına alındı. Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün ilginç bir olay yaşandı. Katil olduğu iddia edilen damat Tuncer Ustael stüdyoda gözaltına alındı. 24 Aralık Müge Anlı canlı yayınında ortalık karıştı. Katil olduğu iddia edilen damat Tuncer Ustael, kendisini katil olarak gösteren ailesinin gerçek katiller olduğunu söyledi. Yaşanan gelişmeler sonrası Müge Anlı stüdyosuna gelen polisler damat Tuncer'i başka bir sebepten gözaltına aldı.İşte 24 Aralık Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.