Kılıçdaroğlu'ndan asgari ücret ve kıdem yalanı!

24 Mart 2017, Cuma
Her gün yeni bir yalan uyduran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hız kesmiyor. Şimdi de çalışanları korkutmak için yeni bir algı operasyonuna başladı. Kılıçdaroğlu, "Bir başkan kıdem tazminatı kaldırılabilir, asgari ücreti dondurabilir" dedi. Anayasa değişikliği maddelerini okumadan kampanya yürüten Kılıçdaroğlu'nun akla ziyan yalanları kendi tabanında bile rahatsızlık yarattı. SGK'yı batıran, memurun dahi maaşının verilemediği günlerdeki gibi zanneden Kılıçdaroğlu, asgari ücrette en yüksek artışın AK Parti iktidarları döneminde olduğunu unuttu.

kalan karakter 1000

deli balta deli balta

dünyanın her hangi yerinde bu kadar seviyesiz siyaset yapan birisi daha varmı merak ediyoruz herif sanki avrupa milletinin vekili yazıklar olsun konuştuğu sözler canlı olsa yüzüne tükürür türkiyenin onurunu ayaklar altına alan bu insanı 16 nisanda evet diyerek çatır çatır çatlatacağız

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.03.2017 19:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.