İyi Partili Mine Koraş'ın rencide ettiği 19 yaşındaki Yusuf Özoğul o anları anlattı

29.03.2019 14:30


Pendik'te AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında gönüllü olarak broşür dağıtan bir genç, İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın alaycı tavrına ve provokatif sorularına maruz kalmıştı. O gencin 19 yaşındaki Bayburtlu Yusuf Özoğul olduğu ortaya çıktı. Özoğlu o anları A Haber'e anlattı...

YUSUF: 'EYVALLAH' DEDİM ÇÜNKÜ...
O anları anlatan Yusuf, "Tepkisine 'Eyvallah' dedim çünkü karşımdaki bir bayandı. Gerçi fark etmez, erkek olsa da tepkim değişmezdi. Sonuçta benim bir büyüğüm. Bugün olsa tavrım yine aynı olurdu, değişen bir şey olmazdı" dedi.

AŞAĞILAMAYA ÇALIŞTI
İP'li Mine Koraş, kapısına gelen genci küçük düşürmeye çalıştığı anları videoya kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı.

Önce gençten broşür alan İP'li Koraş, "Sen andımızı biliyor musun? Oku bakayım andımızı. Seni sorguya çekiyorum" sözleriyle taciz etti. İP'li Koraş'ın "Bitti mi çaylarınız, makarnalarınız" gibi kışkırtıcı sorularını olgunlukla karşılayan gencin tavrı dikkat çekti. Kışkırtıcı sorularını saygısını bozmadan yanıtlayan genç provokasyona gelmeyerek o anları kaydeden Koraş'ın amacını tersine çevirdi.

GENCİN TAVRI DİKKAT ÇEKTİ
Genç yine saygıda ve efendilikte ödün vermezken, Mine Koraş "Seni videoya çekiyorum. Ne mezunusun? Ben Türk milliyetçisiyim" diyerek gösterdiği bu tavırla aslında 'Türk milliyetçisi' değil ne kadar saygısız olduğunu gösterdi. Genç, tüm saldırgan tavırlara rağmen duruşunu bozmadı.

kalan karakter 1000

ÖNCE VATAN ÖNCE VATAN

YAZIKLAR OLSUN BU İNSANA YAZIKLAR OLSUN AHLAKSIZA BİR DELİKANLIYI RENCİDE ETMEK SENİN NEYİNE AMA BEN NİYE ÜZÜLÜYORUM BU VATANI SEVENLER BAYRAĞI SEVENLER MÜSLÜMANLIĞI SEVENLER NİYE BU ZİHNİYETE SAHİP OLAN KİŞİLERE VATAN HAİNLERİNE VE FETOCU OLDUKLARINI BİLE BİLE NİYE OY ATIYORLAR ONA ŞAŞIYORUM DAHA BU TÜRK MİLLETİ ANNAYAMADIMI BUNLAR MİLLET DEĞİL BUNLAR ZİLLET BUNLAR İHANET ÇETESİ ..YA ALLAH AŞKINA AÇIK VE SEÇİK KİMLERLE İŞ BİRLİKÇİLİK KİMLERLE İHTİFAK YAPTIKLARI BELLİ DEĞİLMİ AÇIK VE SEÇİK ŞEKİLDE TERÖRÜST FETO VE PKK ..PYD NİN KOLU HDP LE İHTİFAK YAPILMIYORMU BAKIYORUM ŞEHİT ANNELER BABALARDA BU VATAN HAİNLERİN PEŞİNDELER NASIL AHLAK NASIL ŞEHİT ANNE BABASI OLUYORLAR YAZIKLAR OLSUN BUNLARIN PEŞİNDE OLAN YARDAKLIK YATAKLIK EDENLERE YAZIKLAR OLSUN

Aynı Görüşte misiniz?
evet159
hayır4
cevapla 29.03.2019 14:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.