Davutoğlu: Allah utandırmasın

01 Kasım 2015, Pazar


Davutoğlu, Konya Mevlana Meydanı'nda kendisini bekleyen vatandaşlara teşekkür konuşması yaptı. Davutoğlu, buradaki konuşmasının ardından balkon konuşması için Ankara'ya hareket etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Mevlana ziyareti sonrası konuştu.

Bu gece sevgi tohumu ekme gecesidir. Torosların eğilmesi ne kadar mümkün değilse, bizim de eğilmemiz mümkün değil. Ülkemizin her köşesindeki gönüldaşlarımıza sesleniyorum, AK Parti'ye oy veren seçmenine sesleniyorum. 7 Haziran'da başınızı önüne eğmek isteyenler oldu, ama siz bugün davanıza bağlılığınızı gösterdiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı anlıyorum, ancak biz her zaman vakurlu her zaman sakin olacağız. Hiçbir provokasyona ve tahrike kapılmayın. Bize oy versin ya da vermesin, hep birlikte Yeni Türkiye'yi inşa ediyoruz. Bugün tarihi bir rekora imza atan Konya'ya teşekkür ediyorum. Tek duam var. Allah utandırmasın. Allah hiçbir zaman bizleri, kinle, öfkeyle, nefretle gelenlerden eylemesin, sevgiyle, şefkatle gelenlerden etsin. Allah 78 milyonun huzuru için gece gündüz çalışacak gücü ve kuvveti bizlere nasip eylesin.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.