CHP'li Mansur Yavaş'ın fahiş zam teklifi AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi! (Video)

12.09.2019 00:34

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın seçim öncesi bahsettiği indirimler yerini zamlara bıraktı. Toplu ulaşım ve taksi ücretlerine yapılan zam sonrası sıra su zammına geldi. CHP ve İyi Parti gruplarının desteğiyle gündeme gelen Ankara'da suya zam önerisi AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi. Mansur Yavaş'ın reddedilen yeni tarifesi, başkentte su fiyatına yüzde 80'e varan zam öngörüyordu.


kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

Sözünde durmak - yalan söylememek - dediğinden dönmemek -mert ve dürüst olmak ..... bu ve bunun gibi kavram ve sözcükler yakında bulmacalara girecek chp ve avanesinin sayesinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.09.2019 07:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.