Başkan Erdoğan'dan Trabzon'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalar

25.08.2019 18:18

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, şehitlerin kahramanlıklarının boşa gitmediğinin altını çizerken "Hiçbir şehidimizin kahramanlığı, fedakarlığı Allah'ın izniyle boşa gitmemiştir. Gitmeyecektir. İşte 22 teröristi içeride ve dışarıda öldürdük." dedi. Başkan Erdoğan, "Ey CHP sen kimin tarafındasın? Türkiye'nin yanında olduğunu söylüyorsan, Türkiye'ye düşmanlık edenlerin ne işin var? Türkiye, CHP'den yuvarlak sözler değil, delikanlıca konuşmasını bekliyor." diye konuştu. Başkan Erdoğan, faiz indirimi ve enflasyon hakkında müjdeler verdi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.