Başkan Erdoğan ve minik kız arasında gülümseten diyalog

21.11.2018 19:28


Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda düzenlenen 48. Muhtarlar Toplantısı'nda ülkenin dört bir yanından gelen muhtarlara hitap etti. Konuşmasının ardından Başkan Erdoğan, konuk ettiği muhtarlarla yemeğe geçti.Erdoğan, yemekte yanına gelen çocuklarla yakından ilgilendi. Başkan Erdoğan'ın küçük bir kız çocuğuyla girdiği diyalog herkesi gülümsetti.Minik kız, Başkan Erdoğan'ın "Beni seviyor musun?" sorusunu "Çooook." diyerek yanıtlayınca; Başkan Erdoğan da minik kıza "Ben de seni çok seviyorum." diyerek karşılık verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.