Sen Anlat Karadeniz 3 dakikada 2. bölümde neler oldu?

07.02.2018 15:45

Atv'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz henüz yeni olmasına rağmen yayınlanan 2. bölümüyle Çarşamba akşamlarının reyting rekorlarını elinde tutan başarılı yapımları bile geride bırakmıştı. İzleyenler tarafından sevilen atv'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in kaçıranlar için 3 dakikada 2. bölümünde neler yaşandığı gösteren özet dizinin hayranları tarafından büyük ilgi gördü.


SEN ANLAT KARADENİZ 3. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Nefes ve Yiğit'i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa'dır ve Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür.

Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir'in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan'ın planları işe yarıyor!

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes'in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır.

Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes'i korumaktan değil ama Nefes'in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan'la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez.

Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

kalan karakter 1000

neftah delisi bunu bilmen yeterli neftah delisi bunu bilmen yeterli

buradan osman sınava sesleniyorum şimdi benim için sıkıntı yok ne olursa olsun tahirin diziden çıkmaması durumunda biraz daha heyecanlı adrenalinli olsa ben her haliyle izliyorum öncedende dediğim gibi ama reytingler düşüyor lütfen iyi düşünerek yazın senaryoyu ben zaten tahir için izliyorum ve elimden geldiğincede her yerden abone oluyorum ama lütfen reytingler düşmesin zaten o diğer dizilerde ne buluyorlarsa anlamıyorum lütfen çok iyi yazın senaryoyu lütfen lütfen lütfen tahir bitmesin birde ulaş tuna astepeye söyleyin elazığa bizi ziyarete gelsin paluyada gelirse çok mutlu oluruz bizim gelme durumumuz olsa onu mutlaka ziyarete uçarak hatta ışık hızında gelirim ama gelemiyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.05.2019 11:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.