Malatya'daki dehşetin ayrıntıları ortaya çıktı! Önce eşini sonra kendini...

Malatya'daki dehşetin ayrıntıları ortaya çıktı! Önce eşini sonra kendini...
17.01.2021 10:13

Malatya'da dün akşam saatlerinde yaşanan aile kavgasına ilişkin detaylar ortaya çıktı. Evde inceleme yapan ekipler 46 yaşındaki adamın önce eşini ardından kendisini bıçakladığını tespit etti. Hastaneye kaldırılan karı koca hayatlarını kaybetti.


Malatya'da aile kavgasında yaralandıktan sonra kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybeden karı koca olayında detaylar ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre, dün akşam saatlerinde Yeşilyurt ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana gelen aile kavgasında imam nikahlı olarak yaşadıkları belirtilen Hüseyin Ördek (46) ile Nergiz Beyaz (39) arasında tartışma çıktı. Yaşanan tartışmanın bıçaklı kavgaya dönüştüğü olayda ağır yaralanan çift kaldırıldıkları Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatlarını kaybetti.

İlk belirlemelere göre çiftin karşılıklı birbirini yaraladığı değerlendirilirken polis ekiplerince yapılan incelemelerde Hüseyin Ördek'in önce eşi Nergiz Beyaz'ı ardından da aynı bıçakla kendini yaraladığı tespit edildi. Olayla ilgili olarak başlatılan inceleme sürüyor.