Başkan Erdoğan A Milli Futbol Takımı oyuncularıyla video konferans yöntemiyle görüştü | Video

Başkan Erdoğan A Milli Futbol Takımı oyuncularıyla video konferans yöntemiyle görüştü | Video
22.04.2020 15:56

Son dakika haberi... Başkan Erdoğan, A Milli Futbol Takımı oyuncularıyla video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye Bakan Kasapoğlu ile TFF Başkanı Nihat Özdemir’de katıldı.


Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Futbol Takımı oyuncularıyla video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nde saat 13.00'de milli futbolcularla video konferans yöntemiyle bir araya geldi. Görüşmede, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer aldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ve futbolcular video konferansta hazır bulundu.

Cumhurbaşkanımız @RTErdogan, A Milli Futbol Takımı ile video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'de katıldı. pic.twitter.com/4fBESjKGqz

— Erdoğan Dijital Medya (@RTEdijital) April 22, 2020