Sen Anlat Karadeniz 46. bölümde Tahir ve Nefes bebek heyecanı yaşıyor

04.04.2019 00:16

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tahir ve Nefes yeni bölümde çocuk heyecanı yaşıyor. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Sen Anlat Karadeniz 46. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Dizinin yeni bölümünde Nefes ve Tahir çifti bebek heyecanı yapıyor. Ancak Vedat'ın giderayak yaptığı sürpriz ortalığı karıştırıyor. Sen Anlat Karadeniz 46. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 46. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Murat, Nazar tarafından düğünde terk edilmiş olmanın şokundadır. İntiharı bile düşünen Murat'ı Tahir durdurur. Omuz omuza veren Kaleli erkekleri birbirlerine en büyük destektir.

FİKRET VEDAT'IN HATALARINI DÜZELTMEYE ÇALIŞIYOR

Fikret, Vedat'ın hataları temizlemeye kaldığı yerden devam ederken karşısına çıkan bilgi hem Nefes'i hem Tahir'i ilgilendirmektedir.

VEDAT'TAN GİDERAYAK TAHİR'E SÜRPRİZ

Nefes ve Tahir'in aşkları sonunda meyvesini verir. Nefes hamiledir, ancak Vedat giderayak bir sürpriz yapmış ve Tahir'in eline yeni bir bomba bırakmıştır.

kalan karakter 1000

beyza beyza

bu filimi çok seviyorum bayılıyorum ama kursta olduğum için fazla izleyemiyorum ama zorda olsa interneten bakıyorum çooooooook seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.05.2019 11:38
elanur elanur

ben bu diziyi çok beyendim ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet386
hayır42
cevapla 06.04.2019 11:39
hazal hazal

??ben bu filme bayılıyorum ya ??

Aynı Görüşte misiniz?
evet177
hayır3
cevapla 04.04.2019 14:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.