Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanı yayınlandı! Buluşma planı herkesi şaşırtacak

Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanı yayınlandı! Buluşma planı herkesi şaşırtacak

31.10.2019 02:00

Ekranlarda çarşamba akşamları merakla takip edilen Sen Anlat Karadeniz dizisinde heyecan yine doruktaydı. Yeni bölümde Hazan'ın yaptığı hareket dikkat çekerken Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan buluşma planı herkesi şaşırttı. Bölümün ardından Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı...


"Kızım geliyor!"

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon'a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi'nin ocağına bir ateş gibi düşecektir.


HAZAN'DAN BEKLENMEDİK HAREKET
Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir.

MELEK VE NİLÜFER GERÇEĞİN FARKINA VARIYOR
Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar.

TARIK VE MERCAN NİKAH HAZIRLIĞI YAPIYOR
Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.