Müge Anlı'da şoke eden tecavüz detayı! Pınar Kaynak'ın annesinin sevgilisi tarafından tecavüze uğradığını öğrenen baba dumur oldu!

Müge Anlı'da şoke eden tecavüz detayı! Pınar Kaynak'ın annesinin sevgilisi tarafından tecavüze uğradığını öğrenen baba dumur oldu!

24.01.2020 13:07

Müge Anlı canlı yayınında şoke eden anlar! Trabzon'daki cinayetle ilgili Müge Anlı'da son dakika gelişmesi yaşandı! 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Pınar Kaynak'ın ölümü Türkiye'yi derinden sarstı. 15 Ağustos 2017 tarihinde defalarca tecavüze uğrayarak katledilen Pınar Kaynak hakkında ortaya çıkan gerçek canlı yayında herkesi şoke etti! Anne ve babası ayrı olan Pınar Kaynak'ın küçükken annesinin sevgilisi tarafından tecavüze uğradığı ortaya çıktı. 1 yaşında çocuğu olan Pınar Kaynak'ın küçük yaştan itibaren uyuşturucu kullandığı ve sokaklarda yattığı bilgisinin ardından genç kadının arkadaşlarından Müge Anlı'ya gelen bu bilgiyi canlı yayında öğrenen baba Mehmet Kaynak, şoke oldu! Yol kenarındaki ormanlık alanda ölü olarak bulunan genç kadının göğsüne ve kollarına aldığı bıçak darbelerine rastlanırken, başının da taşla ezildiği anlaşıldı. İşte Müge Anlı'daki Pınar Kaynak cinayetinde son dakika bilgileri!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.