Mehdi geldi mi?

Mehdi geldi mi?

11.02.2015 00:00

Mehdi gelecek mi? Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu cevaplıyor.


kalan karakter 1000

delusion delusion

deccal gelmediyse tüm İslam aleminde akan kanın sebebi nedir? müslümanların %99'unu yine müslümanların cehalet sonucu bağnazlık belasından dolayı katlettiği dünyada deccalin kardeşi kardeşe katlettirme alameti çıkmamış oluyor beyfendiye göre. arkada müziği açmışsınız. keyfiniz yerinde. program başı dünya para alıyorsunuz. müslümanların ne halde olduğunu görmeyecek kadar maddiyat bağımlısı olmuşsunuz. bu kafa deccali de görmez mehdiyi hiç görmez. cübbeli ne güzel diyor. "Mehdi gelince maddesine dokunup Mehdiyi reddetmek de var" diyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2015 19:08
gerçek acıdır gerçek acıdır

küçük alametler dedigimiz şeyler ortada buzlar eriyor su yükseliyor kaynaklar kirletmekle meşguluz insanlar birbirlerini yiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2015 17:47
Bedri ÜNAL Bedri ÜNAL

Mehdi gelecek mi diye soruyor, sayın hocam diyemiyor ki Mehdi Gelmeyecek. Yok böyle bir hüküm, bunu nereden çıkarıyorsunuz. Allah'ım verdiğini bir daha almıyor. İsa Aleyhisselam gelecek demek Allah'a (cc) acz ifade etmektir. Allah'ı (cc) acz içine düşürmek şu reankrasyoncuların haklılığını ortaya koymaz mı? Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.T.A.V.) son peygamber, bir daha peygamber gelmeyecek. Hüküm böyle olunca Hz. İsa Aleyhisselam niçin gelecek? diyemiyor. Allah ıslah etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 12.02.2015 10:36
Gür Sada Gür Sada

Gökte balon gibi gözü ile görmek isteyenler için daha çıkmamışlardır. Bu meşhur zatların çıktığı onların yolunda olanların icraatından anlaşılır Ahir zamanda İslamiyet incelecek ama kopmayacak tekrar Hak ettiği yeri alacak ve sonra kıyamet kopacaktır. esas olan budur.En zayıf dönemini yaşayan İslam alemi eski parlak günlerine ittihad ederek dönecek ve son kez Işığını gösterecek şu an o anların başlangıcıdır. Aşikar görünüm imtihan sırrına aykırıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.02.2015 10:26
Gür Sada Gür Sada

Mehdi a.s. de İsa a.s. da gelmiş deccal da çıkmış ama iman gözü ile ilim ile anlaşılacak şeyleri uçan balon gibi gözü ile görmek isteyenler için daha çıkmamışlardır. Bu meşhur zatların çıktığı onların yolunda olanların icraatından anlaşılır Ahir zamanda İslamiyet incelecek ama kopmayacak tekrar Hak ettiği yeri alacak ve sonra kıyamet kopacaktır. esas olan budur.En zayıf dönemini yaşayan İslam alemi eski parlak günlerine ittihad ederek dönecek ve son kez Işığını gösterecek şu an o anların başlangıcıdır. Aşikar görünüm imtihan sırrına aykırıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.02.2015 10:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.