Kuruluş Osman 16. bölüm 2. fragmanı izle! Dündar Bey'in ölüm haberi geliyor

Kuruluş Osman 16. bölüm 2. fragmanı izle! Dündar Bey'in ölüm haberi geliyor

23.03.2020 22:33

ATV ekranlarında milyonlar izleyici tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman geçen haftaya damgasını vurdu. Son bölümde Son bölümde Samsa ve Osman Bey'in barışması Balgay'ı zor durumda bıraktı. Dündar Bey, Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, Samsa Çavuş'u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay'a karşı hamlesini yaptı. Bölümün ardından izleyicilerin heyecanla beklediği Kuruluş Osman 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda "Dündar Bey'in ölümü benim elimden oldu!" sözleri dikkat çekiyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.