Zırhlı araçlara kartal gözü

Zırhlı araçlara kartal gözü

20.05.2017 00:00

Milli Savunma Sanayi'nin yeni bir başarısı 'Kartal Gözü'... Zırhlı araç ve karakollarda kullanılabilecek insansız hava aracı sistemi sayesinde askerler artık gözlükle çevreyi tarayabilecek. İşte detaylar.


kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Güzel eser

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.05.2017 15:49
Alp Alp

Bunlar çok güzel gelişmeler fakat toplam kalitede bir ilke vardır gelişmenin sınırı yok Türkiye statik değil dinamik gelişmeye yönelerek her türlü savunma veya sanayi teknoloji ürününü kendi üretmeli ve her seferinde yaptıkları ürünü geliştirmeli (Tank uçak gemi saat,drone ,iş makineleri denizaltı uydu v.b) Ozaman verimliliği ve kalkınmayı sağlarız.Eğitimin amacı refah değilmi refahı sağlamak içinde üretmeliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.05.2017 23:16
KARTAL KARTAL

100 METREYE ÇIKAN İHA LARI DÜSMANLAR ASKERLERİMİZİN YERLERİNİ TESPİT ETMİYECEKLERMİ..........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.05.2017 20:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.