Senegalli turiste hakaret eden taksici videosu izle!

Senegalli turiste hakaret eden taksici videosu izle!
22.03.2019 11:50

Senegalli turiste hakaret eden taksici izle! Bugün Atatürk Havalimanı'ndan aldığı Senegalli bir yolcuya hakaretler yağdıran ve parasını gasp etmeye çalışan taksicinin görüntüleri gündemi ayağa kaldırdı. Yeni Zelanda'daki cami saldırısı üzerinden örnek vererek, 'Sen terörist misin? Ülkemize camileri bombalamaya mı geldin?' gibi haraketlerde bulunan taksicinin bu görüntülerini haberimize ekledik. İşte Senegalli turiste hakaret eden taksicinin videosu ve tüm ayrıntılar...


Senegalli turiste hakaret eden taksici izle! Bugün Atatürk Havalimanı'ndan aldığı Senegalli bir yolcuya hakaretler yağdıran ve parasını gasp etmeye çalışan taksicinin görüntüleri gündemi ayağa kaldırdı. Yeni Zelanda'daki cami saldırısı üzerinden örnek vererek, 'Sen terörist misin? Ülkemize camileri bombalamaya mı geldin?' gibi haraketlerde bulunan taksicinin bu görüntülerini haberimize ekledik.

TAKSİMETREYİ AÇMADI

Sürücünün taksimetreyi açmayarak ödemeyi dolar üzerinden istemesi üzerine tartışma büyüdü. Bunun üzerine sürücü, aracına aldığı Ousmane Alyly'e hakaret yağdırarak, şiddet uyguladı. Yol boyunca turisti taciz eden taksici, "Sen terörist misin, cami bombalamaya mı geldin buraya" diyerek aşağıladı.

"ZORLA BAHŞİŞ İSTEDİ"

Kendisine hakaretler yağdırarak, terörist diyen sürücüden rahatsız olan Ousmane Alyly, taksiciden aracı durdurmasını istedi. Ousmane Alyly'in tüm ısrarlarına rağmen taksiyi durdurmayan ve Aksaray'a kadar Ousmane Alyly'e hakaretler yağdıran sürücü, Aksaray'a geldiğinde ise ödemeyi istedi. Taksimetrede 48 lira yazdığı için 100 lira veren Ousmane Alyly, para üstünü istedi. Sürücü ise para üstünü verme karşılığında 10 lira bahşiş istedi. Turistin direnmesine karşı ısrarla bahşişi isteyen sürücü, alamayacağını anlayınca para üstünü vererek uzaklaştı. Yaşadıklarını cep telefonu kamerasıyla kaydeden Senegalli turist, polis merkezine giderek taksiciden şikayetçi oldu.

"BANA KÜFÜR ETTİ, TERÖRİST MİSİN DEDİ"

Başından geçenleri anlatan Ousmane Alyly, "Ben Atatürk Havalimanı'ndan Aksaray'a gitmek için ticari taksiye bindim. Taksiye bindiğimde şoför bana, '20 dolar ver' dedi. Ben de 'benim 20 dolarım yok, Türk parası var' dedim. 'Taksimetreyi aç, ne kadar yazarsa ben sana o kadar para veririm dedim. Bana küfür etti, terörist misin dedi. Bana çok küfürler etti, bana vurdu. Bende videoya çektim. Polis Karakoluna gittim. Şikayet ettim. Arabadan inerken para veriyordum, ısrarla euro istedi. Ben de 'vermem sana Türk parası vereceğim' dedim. Sonra taksimetre 48 lira yazdı, ben 100 lirayı verdim. Bahşiş istedi. 50 lirasını aldı, geri kalanı da geri aldım" diye konuştu.