FETÖ'cü Arzu Yılmaz'ın Gezicilere şirin görünme çabası

FETÖ'cü Arzu Yılmaz'ın Gezicilere şirin görünme çabası

17.10.2017 00:00


Eski Today's Zaman yazarı firari FETÖ'cü İhsan Yılmaz'ın eşi Arzu Yılmaz'ın bukalemun gibi kılıktan kılığa girdiği ortaya çıktı... 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminin ardından cezaevine atılan hainleri savunan Yılmaz, gezicilere de şirinlik yapmayı ihmal etmiyor. İngiltere'de katıldığı bir koşu öncesinde video çeken Yılmaz şunları söylüyor: "15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilen darbe girişiminden sonra maalesef halan içeride olan 200 bine yakın hizmet gönüllüsü veya hizmet gönüllüsü olmayan insanlar için koşacağım. Koşarken kimleri düşüneceğim; Nuriye ve Semih'i düşüneceğim. Berkin Elvan'ı düşüneceğim, Ali İsmail Korkmaz'ı düşüneceğim, Veli Saçılık'ı düşüneceğim ve onlara dua edeceğim"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.