"Cumhuriyet kadını dekolte giymeli"

29.01.2015 00:00

Halk TV'de ilginç bir yayın gerçekleştirildi...


kalan karakter 1000

misafir misafir

eminim seninkiler çamaşır bile giymiyordur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2015 17:18
Korhan Korhan

Bizde hararetle bekliyoruz., sizlerin dediği gibi karılarınızı,kızlarınızı,analarınızı,bacılarınızı bir an önce harekete geçirip soyundurun da garibanlar cum.kadınlarını görsün de mest olsun.uğurun dediği gibi gönlümüz ışıl ışıl olsun.hadi Uğur,hadi Soner..Ha bi de şeyi unuttuk namazsız hoca bozuntusu nuriş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.01.2015 01:56
Mehmet Mehmet

Davarlar, Mallar, Zavallılar acıyorum bunlara yaa...
Allah affetsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 30.01.2015 01:37
Dobra Dobra Dobra Dobra

Eyyy! cehaletin AYDINLARI; Eger Cumhuriyetin Türkiyesinde ille de dekolte giymek var ise,önce annleriniz örnek olsunlar, VARMISINIZ eyyy !Cumhuriyetin kör AYDINLARI? Cumhuriyet Mitingleri döneminde 90 LIK Ninenin BASINDAN örtüsünü cekip alan Tuncay Özkan bey ve diger kör AYDINLARA sesleniyorum! iNADINA dekolete,iNADINA mini ve iNADINA KIZLI Erkekl'li karma hayat diyenlere sesleniyorum:eslerinize mini ve dekolte giydirin de,sehir ici dolmuslarla;metrolarla yolculuk YAPTIRIN da görelim BAKALIM.Hatta sizde YANLARINDA olun ve,Fortmagandus'lara tahammül edebilecekmisiniz BAKALIM, Ama fikirlerinizin BEYANINDAN ANLADIGIM KADARI ile, eslerinizin taciz edildigini görseniz bile,taciz edenler cumhuriyet COCUKLARIDIR diye,tacizcilerle dost bile olursunuz.Vay sizin KALIBINIZA.Bos yere Atatürkü kendi KARANLIK AYDINLIGA cekmeyin cünkü,asla o sizden degildi.Sizin gibilerin beyni,zifiri KARANLIKTAN öte,sipsiyah katran'dan da,daha KARADIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 29.01.2015 18:44
Hüsnü Hüsnü

Zaten yillardir bu kafada gittiginiz icin, kilik kiyafet, tören, celenk, ivir zivir islerlenden baska bir sey apmadiginiz icin bir arpa boyu yol gidemedik. Haa kendinizi bir sekilde yetistirmis olabilirsiniz, cok paraniz olabilir, (kücük capta) bilim adami, profesör de olabilirsiniz; ama kusura bakmayin bu istisnai basariniz sismetim basarisi degil; savundugunuz seylerin Atatürk ile de ilgisi yok, sadece ambalaji isinize geldigi icin böyle sunuyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.01.2015 13:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.